Sport 27-07-2024FCSB a fost învinsă de Oţelul Galaţi, 0-2, într-un meci din etapa a treia a Superligii. Au marcat Juri Cisotti (44) și Diego Zivulic (59).
Oţelul e lider după trei etape în Superliga, echipa lui Dorinel Munteanu având şapte puncte, iar FCSB nu are nicio victorie în campionat, având două remize în primele două etape.
În poarta FCSB a fost Andrei Vlad, în locul lui Ștefan Târnovanu, iar Gigi Becali l-a criticat pe portarul titular din meciul cu Oțelul.
FCSB, învinsă de Oțelul Galați, 0-2, în Su...